Salı, 23 Mayıs 2017

Muhaysini fedai saldırısını kutladı: “Humus’un aslanları”

Kendisi Suudi Arabistan’da imam ve hatiplik yaparken Suriye devriminin başlaması üzerine her şeyini bırakarak Suriye’ye gelen Dr. Abdullah Muhaysini, sosyal medya hesaplarında önemli bir yazı daha paylaştı. İlginize sunuyoruz:

* * *

HUMUS’UN ASLANLARI

Sevgi dolu Şam halkına mübarek olsun, sizin evlatlarınız aslanlardır.

Tahriruş Şam Heyeti şehitlerinizin intikamını alıp susuzluğunuzu da gideriyor.

Bugün zulmün karanlığına şahid olan esirlerin aileleri için bir bayramdır. Aslında bugün zindanlardaki esirlerin bayramıdır.

Canlarını Allah’a satan gençler abdestleriyle Askeri Güvenlik Binasına girdiler. Onların ilki mücrim General Hasan Dabbul’un kalbine bir ok gibi saplandı ve onu parçaladı ve böylece onun cezası Cehennem ateşi ile devam edecektir.

İkincisi başkanları olan İbrahim Derviş’e atıldı ve böylece o da yakın dostunu takip edebilecek. Sonra, Esed’in paralı askerlerinden kalanları öldürmek için belirli noktalarda ayrılan ingimasilerin(akıncı) geri kalanı onlarcasını da sakat bıraktı. Onlara davranmakta acele ettiler ancak geride kalanların işlerinide bombalar bitirmişti. İngimasiler(Akıncılar) Şam halkını, mücrim Esed çetelerinden 40’ının öldürülmesiyle müjdelediler.

İngimasiler, Esedin yandaşlarının kanlarıyla imzalanmış bir mesaj gönderdiler; Esed ve askerleri kalelerinde gizlenmişte olsalar bizden bir an bile güvende olamayacaklar.

Ey Allah’ım her kim planlamış, canlarını almış, hazırlanmış ve yardım etmişse onlara onların ecirlerini misliyle yaz, onlara cennetin en büyük makamını ver.

Abdullah Muhaysini

Küresel Analiz / Özel Haber

BU HABERLER DE VAR!

Hama’da Esed askerlerinin toplanma alanının TOW ile vurulma anı (Video)

Esed rejiminin Hama’da kayıpları devam ediyor. Muhalif grupların 3 farklı operasyon odası kurarak saldırdıkları Esed …

Bugün yapılması planlanan Humus (Vaer) tahliyeleri ertelendi

Suriye’nin Humus kentinde bugün yapılması planlanan tahliye işlemlerinin pazartesi gününe ertelendiği bildirildi. 20 bin sivil …