Cumartesi, 25 Mart 2017

Sol/Komünist Esedçi çeteler İstanbul’da İslami bir derneğe daha saldırdı

hkhjkhİstanbul’da Sol/Komünist Esedçi çetelerin İslami sivil toplum kuruluşlarına saldırıları devam ediyor. Daha önce Öncü Nesil İnsani Yardım Derneği’nin Bayrampaşa şubesine bomba koyan Sol/Komünist çeteler, bu kez de İmar İlim Kültür ve Dayanışma Derneğine saldırdı.

30 Temmuz 2016 tarihinde İmar Der’i önce kurşunlayan ve bomba koyan Sol/Komünist çeteler, daha sonra da kendi haber sitelerinde yaptıkları bu barbarlığı duyurdular.

Saldırıyı düzenleyen Aziz Güler Özgürlük Gücü Milisleri isimli terör örgütü hem resmi twitter hesabında, hem de örgütün yayın organı olan http://umutgazetesi2.org/ isimli sitede eylemlerini sahiplendi.

Suriye’de sol terör örgütü Birleşik Özgürlük Güçleri (BÖG) saflarında savaşırken mayına basarak ölen Aziz Güler (Rasih Kurtuluş) adına kurulan Aziz Güler Özgürlük Gücü Milis Örgütü, İstanbul’da provokasyon çıkarmak için İslami dernekleri ilk defa hedef almıyor. IŞİD ile savaşırken öldüğü ajitasyonu yapılan, aslında mayına basarak parçalanan Aziz Güler’in adını alan Esedçi terör örgütünün iddia ettiği diğer saldırılardan bazıları şu şekilde:

876

Aziz Güler Özgürlük Gücü Milisleri isimli terör örgütü  adına Öncü Nesil Derneği’ne bomba koyan teröristler daha sonra tutuklanmıştı:

Öncü Nesil İnsani Yardım Derneği’ne bombalı saldırıyı düzenleyen 2 MLKP üyesine tutuklama

Sol terör örgütünün saldırısına maruz kalan İmar-Der’in açıklaması:

Co9lzbPXgAE1uXl (1)

Saldırıyı düzenleyen Aziz Güler Özgürlük Gücü Milisleri isimli terör örgütünün “resmi” medyası olan Umut Gazetesi isimli websitesi saldırıyı şu şekilde duyurdu:

Screenshot_1

Saldırıyı düzenleyen Sol/Komünist Esedçi Aziz Güler Özgürlük Gücü Milisleri’nin saldırıyı sahiplendiği beyanat ve twitter hesapları : https://twitter.com/ozgurlukgucu7

Cor-6MgUEAAkBvz

Küresel Analiz / Özel Haber

BU HABERLER DE VAR!

Kuşadası’nda göçmenleri taşıyan bot battı: 11 ölü

Aydın’ın Kuşadası ilçesi açıklarında yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışanları taşıyan lastik botun batması …

Rize’de Hizb-ut Tahrir iddiasıyla operasyonda Suriye’ye gidip gelmiş bir kişi gözaltına alındı

Rize Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri, Hizb-ut Tahrir örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifresine yönelik …