Pazartesi, 26 Haziran 2017

İslami Gençlik: “Darbeye de Demokrasiye de Hayır! Tek Çözüm İslam!”

photo_2016-07-28_22-17-34İslami Gençlik Hareketi, Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine karşı durduğunu belirtmek ve çözümün demokraside değil de İslam’da aranması gerektiğini belirten pankartlar astı.

“Darbeye de Demokrasiye de Hayır! Tek Çözüm İslam” konulu pankart çalışmasının fotoğrafları ve açıklaması şu şekilde:

Darbeye de Demokrasiye de Hayır! Tek Çözüm İslam

Bütün hamdler, âlemlerin Rabbi olan Allâh’a âittir!

Salât-ü selâm, Efendimiz Muhammed’in ve âl-i ashâbının tamâmının üzerine olsun!

15 Temmuz akşamı Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’cü subayların darbe girişimi halkımızın Müslüman evlatlarına karşı emperyalistlerin azmettirdiği bir harekettir.Halkımız darbecileri ve onların NATO’ya biat ederek başladığı bu girişimi kendi kanları ile durdurmayı başarmıştır.

İslami Gençlik Hareketi emperyalistler ve onların kuklası Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yapılanmasına karşı halkımızın yanındanır. Biz Allah’ın izni ile halkımızın dini duygularını emperyalistlere peşkeş çekenler karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz. Bu hassasiyetimizle darbe gecesi sokaklardaydık ve tankların karşısında tekbirlerle haykırdık!

Sokağa çıkan Türkiye halkına hatırlatmada bulunmak amacıyla yaptığımız pankartların esas amacı, sokaklara demokrasi için değil, Allah rızası ve Allah’ın dini için çıkılması gerektiğidir. Mücadelemiz demokrasi için değil, İslam için!

Biz darbecilerin cuntasından da devletin demokrasisinden de beriyiz. Bizim davamız İslam sancağını daha da yükseklere taşıma davasıdır. Her türlü darbe girişime karşı, İslami Gençlik olarak ülkemizin Müslüman evlatlarıyla omuz omuza olmaya devam edeceğiz.

İslami Gençlik Hareketi

24 Şevval 1437 – 28 Temmuz 2016

facebook.com/islamignclkk/

twitter.com/@islamigenclik_3

www.islamigenclikhareketi.com

BU HABERLER DE VAR!

CIA, Gülen’in gizlice Türkiye’ye gönderilmesini mi konuştu?

Eski CIA Direktörü James Woolsey, ABD Başkanı Donald Trump’ın istifasını istediği eski Ulusal Güvenlik Danışmanı …

Kuşadası’nda göçmenleri taşıyan bot battı: 11 ölü

Aydın’ın Kuşadası ilçesi açıklarında yasa dışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışanları taşıyan lastik botun batması …