Cuma, 20 Ocak 2017

Yerli Şebbiha Kenan Çamurcu Varil Dehşetini Savundu

Türkiye’de şia propagandası yapan, çeşitli site ve gazetelerde yazıları yayınlanan Kenan Çamurcu, Esed rejiminin yaptığı varil bombalı katliamları savundu.

Yerli şebbihalardan olan Kenan Çamurcu attığı twit ile skandal ifadelerde bulundu.

Esed rejiminin yıllardır varil bombalarla muhaliflere ve sivil halka yönelik yaptığı katliamları savundu.Attığı twitte “İnsanlık düşmanı vahşi teröristleri kaynakları israf etmeden itlafın en randımanlı tekniği neyse kullanacak tabii” diyerek varil dehşetini savundu.

Varil bombaları maliyeti 30 ile 40 dolar arasında değişen hedefi tutturamayan ama çevresini yakıp yıkan bir bomba türü.Hiçbir hedef alma özelliği olmayan varil bombaları uçaklardan rastgele şehirlerin üzerine atılıyor. Atılan varil bombaları tahrip gücü yüksek olduğundan birçok kişinin ölümüne sebep olurken birçok kişinin de duyma yetisini kaybetmesini sağlıyor.

241220130912386868675_4

Dünya üzerinde varil bombalaını kullanan tek ülke şu an Suriye rejimi.Kullandığı varil bombaları ile Esed rejimi, hergün yüzlerce kişiyi acımasızca katlediyor.İran hayranı ve şia savunucusu Kenan Çamurcu attığı twit ile Esed’in katliamlarını meşrulaştırarak, insanlık suçunu savundu:

rd

islahhaber.net

BU HABERLER DE VAR!

KAMUOYUNA DUYURU! IŞİD iddiasıyla gözaltına alınan Çeçen aileler hakkında açıklama

Bir hafta önce Kocaeli’de IŞİD adı altında yapılan operasyonda 10 Çeçen uyruklu mülteci gözaltına alınmıştı. …

Şanlıurfa’da IŞİD operasyonu: ‘Canlı bomba kuryesi’ gözaltına alındı

Şanlıurfa’da IŞİD’e yönelik düzenlenen operasyonda “Abud Mahho” isimli bir canlı bomba kuryesinin yakalandığı duyuruldu. Emniyete götürülerek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir